Razer Hammerhead Pro: bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Znany producent akcesoriów wprowadził na rynek bezprzewodowe słuchawki Razer Hammerhead Pro. Produkt wspierający standard THX, kosztuje w sklepie producenta 200 dolarów.

Bezprzewodowe słuchawki są niezwykle przydatnym gadżetem, pozwalającym słuchać muzyki lub audiobooków, bez względu na to gdzie się znajdujemy. Mają jednak dość istotną wadę wynikającą głównie z ich konstrukcji, gdyż zapewniają stosunkowo niską izolację akustyczną. Innymi słowy, emitowany przez nie dźwięk w głośnym otoczeniu może być słabo słyszalny.

Producenci sprzętu audio poszli jednak po rozum do głowy i zaczęli wyposażać go w systemy redukcji hałasu. Dzięki nim dźwięki otoczenia są bardzo skutecznie wytłumiane, co pozwala w pełni skupić się na słuchanej muzyce lub podcastach.

Takie rozwiązanie znajdziemy również w Razer Hammerhead Pro – najnowszych słuchawkach znanego producenta akcesoriów. Jest to nieco usprawniona wersja znanych już słuchawek Hammerhead, która od podstawowego modelu różni się przede wszystkim aktywną technologią redukcji hałasu.

Słuchawki wspierają także format THX, będącego gwarancją dźwięku najwyższej jakości, co na pewno spodoba się fanom filmów. Gracze również będą z nich zadowoleni, gdyż producent wyposażył je w specjalny tryb ograniczający opóźnienie emisji dźwięku. Dba on o to, by miał pełną synchronizację z grą, co w przypadku tanich słuchawek bezprzewodowych jest często sporym problemem. Producent deklaruje, że wspomniany tryb pozwala zredukować opóźnienie do około 60 ms.

Słuchawki mają także kilka końcówek o różnych rozmiarach, pozwalających dopasować je do kształtu naszych uszu i upewnić się, że nie wypadną podczas użytkowania.

Jeżeli jesteście zainteresowani nowym sprzętem Razera, to znajdziecie go w oficjalnym sklepie producenta. Dodam jeszcze, że wyceniono go na 200 dolarów.

Razer Hammerhead Pro

Źródło

You may also like...