Arnold Schwarzenegger powróci jak Terminator

Rezygnacja Arnolda Schwarzeneggera z funkcji burmistrza Kalifornii, to chyba najlepsze co się mogło zdarzyć, bo znany aktor znowu może się poświecić temu co wychodzi mu najlepiej, czyli aktorstwu. I właśnie potwierdził, że pojawi się w kolejnej części serii Terminator i to jako Terminator.

Zdjęcia do Terminatora 5 (tytuł roboczy), rozpoczną się już na początku przyszłego roku, zaś Arnie, który niedawno odwiedził Australię, by pojawić się na 21st Century Financial Education Summit, osobiście potwierdził, że zagra w nim jedną z ról i pojawi się tam jako Terminator.

Cieszę się, że studio chce mnie w Terminatorze 5, a tym bardziej w roli Terminatora. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu 2014 roku, a poza tym będę też kręcił Króla Conana, a także kolejną część Bliźniaków. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc grać w tych filmach.” – powiedział Arnie.

Już wcześniej potwierdzono, że Schwarzenegger zagra w filmach The Legend of Conan oraz Triplets, więc nie jest to wielką niespodzianką, ale jego udział w Terminatorze to wielka radość dla fanów tej serii. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się tam jako znany wszystkim T-800, czy też jakiś nowy model.

Źródło: Thearnoldfans.com

You may also like...