Assassin’s Creed Rogue Remaster zapowiedziane

Ubisoft oficjalnie potwierdził grę Assassin’s Creed Rogue Remaster. Jest to zremasterowana wersja produkcji z 2014 roku, która wzbogacona o wyższą rozdzielczość zostanie wydana na PS4 oraz Xboxa One.

W zeszłym roku pojawiły się plotki mówiące, iż Ubisoft planuje odświeżenie gry Assassin’s Creed Rogue, wydanej w 2014 na konsole PS3 i Xbox 360. Doniesienia okazały się prawdziwe, gdyż wydawca potwierdził, że prace istotnie są prowadzone. Natomiast tytuł wyjdzie na PlayStation 4 oraz Xboxa One już w marcu.

Gra nazywa się Assassin’s Creed Rogue Remaster i zostanie w pełni zremasterowana. Tym, którzy o nim nie słyszeli wyjaśnię, że akcja jest osadzona pomiędzy Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz Assassin’s Creed III. Produkt oferuje nam zupełnie nową postać Shay Patrick Cormac. Bohater po tym jak został zdradzony przez Assasynów, dołącza do Templariuszy. Programiści francuskiego koncernu wyposażą ją w oprawę graficzną o podwyższonej rozdzielczości, dostosowaną do obecnych konsol. Tytuł będzie działać w rozdzielczości 1080p, ale na razie nie wiadomo ile klatek animacji uda się uzyskać.

Wiemy za to na pewno, że w gra zostanie wydana wraz ze wszystkimi dotychczas stworzonymi DLC. W pakiecie znajdą się więc dodatki, takie jak Armor of Sir Gunn Quest bonusowa misja Siege of Fort de Sable oraz Master Templar i Explorer Packs.

Premiera Assassin’s Creed Rogue Remaster odbędzie się już 20 marca, choć wydawca nie poinformował jeszcze ile trzeba będzie za tę grę zapłacić.

Assassin's Creed Rogue Remaster

Źródło: Gamespot.com

You may also like...