Gracze szykujcie portfele. Znamy datę debiutu Asus ROG Phone 2

Już pod koniec tego miesiąca do sklepów trafi Asus ROG Phone 2. To najnowszy smartfon gamingowy ze 120 Hz ekranem oraz systemem szybkiego ładowania baterii.

Smartfony gamingowe zaczynają powoli zdobywać rynek, więc producenci serwują swym klientom coraz więcej takiego sprzętu. Już 23 lipca będziemy mogli wybrać się do sklepu, by zakupić najnowsze tego typu urządzenie jakim jest Asus ROG Phone 2. Taka data widnieje w materiałach reklamowych opublikowanych przez producenta. Dodam, że to już kolejna generacja smarrtfona tajwańskiego producenta, w której możemy spodziewać się kilku istotnych zmian.

Najważniejsza z nich dotyczy częstotliwości odświeżania ekranu, która w poprzedniej generacji wynosiła 90 Hz. W nowym modelu będzie to już 120 Hz, co powinno znacznie podnieść płynność animacji w uruchamianych grach. Pod maskę trafi prawdopodobnie Snapdragon 855, którego producent połączy z 12 GB RAM. Możemy też oczekiwać wydajnego systemu chłodzącego zapobiegającego przegrzewaniu się procesora oraz podświetlanego logo producenta.

Smartfon dla graczy pracuje często z pełną swą wydajnością, więc szybko zużyje baterię. Dlatego producent wyposaży go w 30 W system szybkiego ładowania, co potwierdza certyfikat 3C. W ten sposób przerwy w zabawie potrzebne na naładowanie akumulatora, będą skrócone do minimum.

Za kilkanaście dni poznamy więc pełną specyfikację Asus ROG Phone 2, a także jego oficjalną cenę.

Asus ROG Phone 2

Źródło: Droidshout.com

You may also like...