Na smartfony powstaje nowa Gra o Tron. Premiera jeszcze w tym roku

Kanadyjskie studio Behaviour Interactive zapowiedziało kolejną odsłonę serii Gra o Tron na smartfony. Gra Game of Thrones Beyond the Wall pojawi się jeszcze w tym roku.

Wprawdzie popularny serial Gra o Tron już się zakończył, to popularność marki wciąż wykorzystują producenci gier mobilnych. Kanadyjskie studio Behaviour Interactive właśnie potwierdziło rozpoczęcie prac nad kolejną produkcją z tej serii, której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Nowy projekt nosi tytuł Game of Thrones Beyond the Wall i będzie dostępny na Androida oraz iOS. Tytuł nie nawiązuje jednak bezpośrednio do fabuły popularnego serialu. Jego akcja rozgrywa się kilka dekad przed wydarzeniami telewizyjnej produkcji. Tuż po tym jak lord Brynden Rivers zniknął badając obszar leżący za murem.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to nie będzie to gra akcji, lecz strategia turowa. Do wyboru będzie kilkanaście różnych postaci, z których sformujemy oddziały, wysyłając je następnie na pole bitwy. Każda z postaci zaoferuje zestaw specjalnych umiejętności, które mogą nam pomóc w walce z przeciwnikami.

Na oficjalnej stronie gry możemy się zarejestrować, dzięki czemu błyskawicznie dowiemy się gdy tytuł stanie się już dostępny. A na razie możecie obejrzeć kilka screenów oraz pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji, który pokazuje nam czego można się po niej spodziewać. Dokładnej daty premiery, ani ceny niestety na razie nie znamy.

Game of Thrones Beyond the Wall

Game of Thrones Beyond the Wall

Game of Thrones Beyond the Wall

Game of Thrones Beyond the Wall

Źródło: Beyondthewall.bhvr.com

You may also like...