ASUS ZenFone GO – piękny, subtelny, wydajny

ASUS ZenFone GO ZC500TG jest już dostępny w sprzedaży detalicznej. Nowy, pięciocalowy smartfon ASUSa łączy atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo, wydajność i jakość wykonania z przystępną ceną. Telefon dostępny jest za jedyne 699 złotych.

Smartfon pracuje w oparciu o system operacyjny Google Android 5.0 Jelly Bean (z nakładką Zen UI). Płynną obsługę multimediów zapewnia wydajny czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, wspierany przez 2GB pamięci operacyjnej RAM. 5-calowa matryca o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli została wykonana w technologii IPS, gwarantującej szeroki kąt widzenia – do 178 stopni.Zaimplementowane w urządzeniu podzespoły i autorska nakładka producenta, pozwolą na w pełni komfortowe użytkowanie smartfona bez jakichkolwiek opóźnień nawet podczas pracy na kilku aplikacjach jednocześnie. ASUS ZenFone GO dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej.

Nowa słuchawka ASUSa została wyposażona w zaawansowany aparat o rozdzielczości 8Mpix z lampą błyskową, autofocusem, detektorem twarzy i możliwością wykonywania zdjęć panoramicznych. Dzięki temu użytkownik będzie w stanie uchwycić wszystkie ważne dla niego momenty. ASUS wzbogacił smartfon również o aplikację Pixel Master, pozwalającą m.in. na wykonanie 100 ujęć w czasie krótszym niż 20 sekund, inteligentne usuwanie niechcianych obiektów i retusz licznymi narzędziami. Dostępny w urządzeniu tryb LowLight zapewnia zwiększoną nawet do 400% jasność zdjęć wykonanych w słabych warunkach oświetleniowych. Ponadto nowoczesny flesz – Real Tone Flash – pozwala na odwzorowanie kolorów podczas fotografowania nocą. Za pomocą wbudowanej funkcji HDR możliwe jest połączenie kilku zdjęć z różnym poziomem naświetlenia, dzięki czemu finalne ujęcie ma większą rozpiętość tonalną.

Akumulator o pojemności 2070 mAh pozwali na długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu baterii (nawet do 13 dni w trybie 3G Standby).

Jeden telefon do celów prywatnych oraz służbowych

ASUS wyposażył prezentowany model w podwójny slot na kartę SIM, który w znacznym stopniu rozszerza funkcjonalność urządzenia. Wybierając ZenFone’a GO, użytkownik będzie mógł łatwo korzystać z dwóch numerów jednocześnie, sprawnie przełączając się między kartami. Niezależnie, czy ma pracować jako telefon prywatny i służbowy, czy obsługiwać dodatkową kartę SIM z pakietem Internetu – nowy ZenFone to świetna pozycja dla osób, które cenią inteligentne rozwiązania. Dzięki trybowi dual stand by (podwójnej gotowości kart) nie umknie nam żadne połączenie, a w kieszeni wystarczy nosić tylko jeden aparat.

Cena i dostępność
ASUS ZenFone GO (ZC500TG) dostępny jest w sprzedaży w czarnej wersji kolorystycznej. Cena zaprezentowanego urządzenia to tylko 699 złotych.

Źródło: mondaypr.plYou may also like...