Minecraft otrzyma limitowaną konsolę Xbox One S

Microsoft zaprezentował specjalną edycję konsoli Xbox One S. Jest ona przeznaczona dla fanów niezwykle popularnej gry Minecraft.

Minecraft to produkcja znana na całym świecie, której fenomen trudno wyjaśnić. Składanie świata z niewielkich klocków tak spodobało się graczom, że tytuł pojawił się na niemal wszystkie liczące się platformy i ciągle jest przez twórców wspierany.

Wspierany jest nie tylko przez autorów, ale też inne firmy, takie jak Microsoft. Amerykański gigant przygotował bowiem specjalną edycję konsoli Xbox One S, której obudowę oraz wygląd kontrolera dostosowano klimatem do gry.

Sprzęt jest limitowany i choć cena nie jest jeszcze znana, to można założyć, że trzeba będzie za nią zapłacić tyle co za standardową wersję konsoli w komplecie ze wspomnianą grą. Konsola posiada 1 TB dysk twardy i będzie sprzedawana od 3 października. A jeśli chcielibyście kupić Minecraft na PC, to zapraszam na tę stronę.

Oprócz nowego zestawu, Microsoft przygotował także dodatkowy kontroler tematycznie nawiązujący do gry Minecraft. Ten jest różowy i będzie go można kupić od 12 września za 65 funtów. Zamówienia można składać na stronie Microsoftu.

Minecraft

Minecraft

Źródło: Microsoft.com

You may also like...