Atrapa iPhone 8 potwierdza wzornictwo telefonu

iPhone 8 ma mieć zupełnie nowe wzornictwo oraz kilka nowych elementów. Wygląd smartfona potwierdzają nowe zdjęcia zamieszczone przez OnLeaks.

OnLeaks to znane źródło przecieków dotyczących urządzeń mobilnych, które na Twitterze publikuje informacje o nowych modelach telefonów. Jego najnowsze wieści dotyczą kolejnego modelu smartfona Apple.

Źródło opublikowało na swym profilu dwa nowe zdjęcia przedstawiające atrapę iPhone’a 8. Pokazują nam jak nowy smartfon amerykańskiej firmy, będzie wyglądał.

Na wspomnianych fotografiach da się zauważyć nie tylko podwójny moduł tylnego aparatu, ale też brak czytnika odcisków palców na tylnym panelu. Wiemy już, że ten model nie będzie miał przycisku Home, a więc czytnik Touch ID musi zostać przeniesiony. Ostatnie doniesienia sugerowały, że Apple nie będzie mogło zastosować optycznego sensora zintegrowanego z ekranem, więc może go umieścić na tylnym panelu.

Zdjęcia wskazują jednak, że tam go nie ma, więc prawdopodobnie problemy techniczne udało się rozwiązać. Być moze iPhone 8 stanie się pierwszym smartfonem z czytnikiem biometrycznym zintegrowanym z ekranem.

Oczywiście istnieje też możliwość, że atrapa nie jest zbyt dokładna i nie przedstawia wszystkich szczegółów telefonu. W każdym razie kwestia czytnika wydaje się być wciąż nierozstrzygnięta.

iPhone 8

iPhone 8

Źródło: Twitter.com

You may also like...