Audi w abonamencie można zmieniać jak rękawiczki

Koncern z Ingolstadt uruchomił nowy program abonamentowy Audi Select, który pozwala zmieniać auta jak rękawiczki. Klient w miesiącu może wymienić je dwukrotnie.

Kolejny producent dołączył do grupy koncernów motoryzacyjnych, oferujących swym klientom możliwość wypożyczania samochodów w ramach subskrypcji. Tym razem klienci mogą korzystać z szerokiej gamy pojazdów z czterema pierścieniami na masce, dostępnych w ramach programu Audi Select.

Wspomniany program adresowany jest do majętnych klientów, którzy chcieliby jeździć luksusowymi pojazdami, lecz nie chcą ich kupować lub leasingować. Usługa oferowana na rynku amerykańskim oferuje pełną gamę pojazdów, w takie modele jak A4, A5 kabriolet, S5 coupe oraz Q7. W ramach opłaty wynoszącej 1395 dolarów, klient każdego miesiąca może dwukrotnie wymienić wypożyczony pojazd na inny model. Natomiast wybrane auto będzie mógł odebrać w wybranym salonie lub zostanie mu ono dostarczone prosto do domu.

Opłata nie jest niska, lecz w cenie zawiera się ubezpieczenie, koszty serwisu, pomoc drogową, a także brak limitu kilometrów, którą można wykonać tym pojazdem. Innymi słowy jeździsz ile chcesz, płacąc tylko za paliwo.

Audi Select jest jednym z kilku podobnych programów dostępnych na rynku. Takie usługi oferuje m.in., Porsche, Mercedes-Benz, BMW, Jaguar Land Rover, a także Volvo. Abonament w zależności od producenta zaczyna się od 600 dolarów, a kończy na 2000 dolarów.

Audi Select

Źródło: Audiselect.com

You may also like...