Nowe zdjęcia prezentują wygląd dwóch wariantów Huawei Watch GT2

W najbliższy piątek Huawei pokaże swój najnowszy zegarek Huawei Watch GT2. Już teraz możemy jednak zobaczyć jak będą prezentowały się dwa warianty nowego sprzętu.

Jeśli wierzyć plotkom, już 6 września Huawei pokaże światu następcę popularnego smartwatcha Watch GT. Chiński gigant zaprezentuje go podczas zbliżających się berlińskich targów IFA 2019, ujawniając również jego pełną specyfikację techniczną oraz cenę.

Dzięki uprzejmości witryny WinFuture, już teraz możemy jednak zobaczyć jak prezentuje się Huawei Watch GT2. Serwis pokazał bowiem kilka zdjęć przedstawiających dwa warianty nowego sprzętu, czyli Klasyczny oraz Sportowy. Zdradził też kilka szczegółów technicznych.

Najważniejszą zmianą w porównaniu do poprzedniego modelu, jest system operacyjny. Pierwsza generacja zegarka bazowała na platformie Android Wear, lecz nowy model będzie wyposażony we własny system operacyjny producenta. Zmiany wprowadzono też w wyglądzie zewnętrznym. Zmniejszono m.in., grubość ramki otaczającej wyświetlacz, przez co sprzęt wydaje się bardziej kompaktowy. Zwiększono natomiast rozmiary wyświetlacza, co powinno poprawić czytelność prezentowanych informacji oraz ułatwić obsługę.

Specyfikacja zegarka pozostaje chwilowo tajemnicą. Nieoficjalnie mówi się jednak o nieco większej baterii w porównaniu do poprzednika, która będzie miała pojemność 445 mAh zamiast 420 mAh. Zważywszy na większy wyświetlacz oraz zapewne bardziej rozbudowane funkcje, to bardzo rozsądne posunięcie. Mówi się także, ze zegarek będzie miał zintegrowany mikrofon i głośnik, co pozwoli używać go w charakterze zestawu głośnomówiącego.

Pamiętajmy, że powyższe informacje są na razi tylko spekulacjami. Oficjalne szczegóły wyposażenia uzyskamy dopiero za kilka dni.

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2

Źródło

You may also like...