Bang & Olufsen wkracza na rynek soundbarów z modelem Beosound Stage

Bang & Olufsen wprowadza do swej oferty zupełnie nowy produkt. Jest nim pierwszy soundbar Beosound Stage oferowany w cenie 1500 euro.

Marka Bang & Olufsen to producent topowego sprzętu audio wideo. Duńska firma ma w swej ofercie nie tylko wysokiej klasy telewizory, ale też sprzęt nagłaśniający. Firma właśnie wkracza na zupełnie nowe dla siebie pole, prezentując swój pierwszy soundbar Beosound Stage.

Listwa prezentuje się bardzo minimalistycznie, ale równocześnie niezwykle stylowo, pasując wyglądem do reszty sprzętu tej marki. Obudowa wykonana z aluminium lub dębu z frontem pokrytym materiałem, mieści 11 trójdrożnych głośników, zasilanych przez 50 W wzmacniacz, które otaczają nas dźwiękiem z każdej strony. Nie zapomniano też o wooferze gwarantującym głębokie i mięsiste basy.

Producent wyposażył sprzęt w technologie w Dolby Atmos, Bluetooth, WiFi, Chromecast i AirPlay 2. Zadbał też o wygodę sterowania. Za pomocą dotykowych przycisków możemy wybrać jeden z czterech przygotowanych trybów pracy, a także dostroić każdy z nich za pomocą korektora barwy.

Bang & Olufsen Beosound Stage pojawi się w sprzedaży już jesienią tego roku. Podstawowa wersja wykonana z aluminium będzie kosztowała 1500 euro. Za wariant z dębową obudową zapłacimy 2250 euro.

Beosound Stage

Beosound Stage

Źródło

You may also like...