AVerMedia Live Gamer Extreme 2 – sprzęt dla streamerów

Streaming jest obecnie najlepszą formą sprawdzenia czy dana gra może się nam podobać. Przy okazji jest to niezły sposób na zarobek, dlatego coraz więcej producentów oferuje sprzęt pozwalający transmitować rozgrywkę. Jednym z najnowszych jest AVerMedia Live Gamer Extreme 2.

Obecnie rzadko która gra posiada wersję demonstracyjną, a recenzje bywają często subiektywne, więc trudno sprawdzić, czy dany tytuł nam się spodoba. Dlatego coraz popularniejszy staje się streaming, gdzie osoba transmituje swą rozgrywkę do sieci. W ten sposób możemy zobaczyć daną grę w akcji i sprawdzić, czy przypadnie nam do gustu.

Streaming staje się również coraz popularniejszą formą zarabiania pieniędzy. Aby jednak móc się tym zająć, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, umożliwiającego transmisję do sieci. Jednym z nowszych produktów tego typu jest AVerMedia Live Gamer Extreme 2, ktory powstał z myślą o graczach, chcących podzielić się ze światem swoimi dokonaniami.

Zadaniem produktu jest umożliwienie zgrywania obrazu video bez wpływu na wydajność w grze. Nawet najmniejsze opóźnienia mogą stanowić o porażce bądź wygranej. Dlatego, w Live Gamer Extreme 2 zadbano o jak najwydajniejsze przetwarzanie. Tym samym przechwytywanie obrazu nie wpływa na wyświetlanie go na monitorze. Można więc korzystać z grabbera przy użyciu tylko jednego ekranu.

Do AVerMedia Live Gamer Extreme 2 producent dołączył kolejną wersję oprogramowania ReCentral. Jest to już czwarta odsłona softu do przechwytywania i szybkiego edytowania video. Dla tych, którzy chcą poddać materiał bardziej profesjonalnej obróbce AVerMedia dołącza znany program CyberLink Power Director 15.

AVerMedia Live Gamer Extreme 2 ma trafić do sprzedaży w Polsce jeszcze w maju. Jego cena, chociaż nie została podana jeszcze oficjalnie, powinna wynieść około 770 zł.

Dane techniczne:
•interfejs: USB 3.1 typu C (gen 1)
•wejście: HDMI
•wyjście: HDMI
•obsługiwane rozdzielczości: 2160p 60, 1080p 60/50/30, 720p 60/50/30, 576p 50/25, 480p 60/30
•format nagrywania: mpeg 4
•oprogramowanie: RECentral 4
•wymiary: 145,3 × 97,2 × 29 mm
•masa: 182 g

AVerMedia Live Gamer Extreme 2

AVerMedia Live Gamer Extreme 2

AVerMedia Live Gamer Extreme 2

AVerMedia Live Gamer Extreme 2

Źródło: Entrymedia

You may also like...