City Board Cyclops: elektryczna deskorolka dla młodzieży

Na polski weszła właśnie nowa elektryczna deskorolka firmy Goclever. Model CITY BOARD CYCLOPS przeznaczony jest dla młodzieży, a dzięki elektrycznemu napędowi, może rozpędzić się do 20 km/h.

Latem najlepszym transportem w zatłoczonych miastach są rowery, lub deskorolki. Pozwalają z łatwością pokonać spory dystans, nie stojąc w korkach. A jeśli posiadają jeszcze napęd elektryczny, a to jazda nimi jest jeszcze wygodniejsza.

Ostatnio popularnym gadżetem staje się także elektryczna deskorolka, która dzięki pozwala poruszać się bez żadnego wysiłku. Jednym z najnowszych produktów tego typu jest CITY BOARD CYCLOPS, który na polski rynek wprowadziła firma Goclever.

Dzięki układowi napędowemu o mocy 350 W, deskorolka może osiągnąć prędkość nawet do 20 km/h (akumulator LG zapewni energię na 180 minut ciągłej jazdy). Niska waga i niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do wygodnego i szybkiego przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej.

Przypominająca kształtem klasyczną deskorolkę typu „fiszka”, CITY BOARD CYCLOPS została wyposażona w elastyczny, odporny na zużycie silnik o mocy 350 W oraz wydajną baterię LG 2,2 Ah. Akumulator ukryty pod platformą jezdną pozwala na zachowanie optymalnego środka ciężkości podczas jazdy. Natomiast niezawodny silnik zamontowany w piaście tylnego koła pozwala na optymalne przekazywanie generowanej mocy. Ta innowacyjna konstrukcja pozwoliła zmniejszyć straty energii przy jednoczesnym zwiększeniu czasu użytkowania na jednym ładowaniu (deska może przejechać na napędzie nawet 12 km).

Platforma deskorolki została wykonana z 7-mio warstwowej sklejki z drewna klonu kanadyjskiego, które wyróżnia wysoka sprężystość. A jej wierzch został pokryty wodoodpornym gripem w klasycznym czarnym kolorze. Sprawdzona i ergonomiczna konstrukcja CITY BOARD CYCLOPS pozwala w krótkim czasie opanować podstawowe techniki jazdy nawet przez najmłodszych jej użytkowników. Pomimo małej wagi (zaledwie 3,8 kg) deskorolkę Goclever cechuje duża wytrzymałość i udźwig aż do 110 kg. W platformie znajduje się także niewielki otwór na dłoń pozwalający w wygodny sposób przenosić pojazd.

Sterowanie deskorolką odbywa się przy pomocy niewielkiego bezprzewodowego pilota, którym można zmieniać kierunek jazdy (przód/tył) oraz dostosowywać tryby prędkości (3 poziomy), pilot informuje również o stanie naładowania akumulatora. 2,5-calowe koła (twardość 80A) zostały wykonane z trwałego tworzywa kauczukowego zapewniającego maksymalną przyczepność i absorbującego wstrząsy.

Deskorolka Goclever CITY BOARD CYCLOPS dostępna jest w tym sklepie w cenie 649 zł.

Specyfikacja:
– max prędkość: 20 km/h
– zasięg: do 12 km/180 minut ciągłej pracy
– czas ładowania: 1,5h
– max waga użytkownika: 110 kg
– moc silnika: 350 W
– akumulator: 29.4 V LG 2,2 Ah
– waga: 3,8 kg
– rozmiar: 65 x 18 x 14 cm

elektryczna deskorolka

elektryczna deskorolka

elektryczna deskorolka

Źródło: Tabasco.pl

You may also like...