Ponad 10 mln Galaxy S7 i S7 Edge zamówionych w Chinach

Samsung już teraz może powiedzieć, że jego najnowsze modele flagowych smartfonów okazały się wielkim sukcesem. W samych tylko Chinach przedsprzedaż obu urządzeń przekroczyła 10 mln egzemplarzy.

Poprzedni model flagowego smartfona Samsunga był krytykowany za wiele elementów, chociażby za brak slotu na kartę microSD i wymiennej baterii, wolno działający system itp. Samsung projektując nowy model wziął sobie do serca krytykę i wprowadził w nim zmiany, które zapewniły mu gigantyczny sukces, bo już teraz można powiedzieć, że Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge są rynkowym hitem.Badania przeprowadzone przez SamMobile China wskazują bowiem, że w Chinach na oba modele złożono ponad 10 mln zamówień przedsprzedażowych i to w ciągu zaledwie kilku dni, ponieważ przedsprzedaż ruszyła tam 11 marca, a zakończy się 18 marca.

Tylko w JD.com, największym chińskim sklepie internetowym, zamówiono 6,35 mln sztuk Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Do tego dochodzi jeszcze 1,3 mln sztuk zamówionych w sklepie Sunning oraz wyprzedaż wszystkich zapasów przez sieci handlowe Gome oraz Lynx.

Smartfony na każdą kieszeń

Wiemy więc na pewno, że łącznie zamówiono ponad 10 mln, a niewykluczone, że gdy jutro przedsprzedaż zostanie zakończona, liczba zamówień może wzrosnąć nawet do 15 mln sztuk. Jeśli dodamy do tego zamówienia z innych rejonów świata, to nowy sprzęt Samsunga już teraz można uznać za wielki hit.

Źródło: Sammobile.comYou may also like...