Natec Takin – funkcjonalna torba do laptopa

Ze względu na swą mobilność, laptopy są coraz chętniej wybierane do pracy i zabawy. Problemem może być jednak ich bezpieczny transport. Ale na szczęście tę kwestię rozwiązuje torba do laptopa, taka jak Natec Takin.

Noszenie laptopów w nieprzystosowanych do tego torbach i plecakach może skończyć się nie najlepiej. Otarcia, zarysowania, a w najgorszym przypadku nawet wgniecenia. Dlatego znacznie lepiej jest gdy torba na laptopa jest odpowiednio do tego celu zaprojektowana.

Natec Takin wykonano z Nylonu 600D, dzięki czemu zapewnia podstawową wodoodporność. Torba może być przenoszona w ręku lub przewieszona przez ramię przy użyciu dołączonego paska. Zgodnie z deklaracją producenta, Natec Takin może bezpiecznie przenosić przedmioty o łącznej masie 7 kg.

Wewnątrz możemy zmieścić laptopa o przekątnej 15,6”. W głównej komorze znajduje się przegroda przeznaczona dla laptopa, która dodatkowo zabezpieczona jest rzepem. Producent przewidział miejsce także na inne przedmioty: książki, dokumenty lub inne większe przedmioty. W mniejszej komorze, umieszczonej z przodu pomieścimy np. długopisy, małe notatniki, wizytówki lub telefon. W jej wydzielonej, zamykanej na zamek części znalazło się miejsce na mysz i zasilacz do laptopa.

Tuż pod rączką, od tylnej strony torby Natec Takin, znajduje się zamykana na zamek niewielka kieszeń, w sam raz by schować w niej telefon, klucze czy portfel. Poniżej producent umieścił pasek dostosowany do systemu trolley, co jest bardzo przydatne w podróży.

Torba do laptopa kosztuje ok. 59 zł. Możecie ją kupić w tym sklepie, gdzie oferowanych jest jeszcze wiele innych modeli.

Specyfikacja:
•Materiał: Nylon 600D
•Rozmiar laptopa: 15,6”
•Wymiary: 315 x 57 x 402 mm
•Liczba przegródek: 2

torba do laptopa

torba do laptopa

torba do laptopa

torba do laptopa

Źródło: Entrymedia

You may also like...