Na przyszły rok będą trzy modele Google Pixel

Google chce w przyszłym roku znacznie zwiększyć ofertę smartfonów z rodziny Pixel. Zamiast dwóch model, planuje wprowadzić na rynek aż trzy.

Smartfony Google należące do rodziny Pixel, pojawiały się dotychczas tylko w dwóch wersjach: standardowej oraz XL wyposażonej w większy wyświetlacz. Google chce jednak zmienić swą strategię i w przyszłym roku planuje wprowadzić do sprzedaży trzy modele.

Tak wskazują najnowsze doniesienia mediów, które sugerują prace nad trzema modelami smartfonów o roboczych nazwach “crosshatch”, “albacore” oraz “blueline”. Oczywiście są to na razie niepotwierdzone plotki, więc nie wiemy czy nazwy dotyczą faktycznie trzech nowych telefonów, czy też Google wykorzystuje je do prototypów, które niekoniecznie muszą zmienić się w finalny produkt.

Poza tym jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o trzeciej generacji smarfonów Google Pixel, gdy druga dopiero pojawiła się w sprzedaży. Na pewno jednak więcej szczegółów powinniśmy poznać już za kilka miesięcy, podczas styczniowych targów CES lub MWC.

Oby tylko Google lepiej dopracowało swój sprzęt, bo z obecną generacją bywa różnie. Nie tylko wypaleniu ulega wyświetlacz telefonu, ale dodatkowo wydają one irytujące dźwięki.

Pixel

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...