Inteligentny wiatrak Xiaomi ulży w czasie upałów

Xiaomi Mijia Smart Floor Fan 1X to najnowszy podłogowy wiatrak firmy Xiaomi, który schłodzi podczas upałów i można go zasilać z powerbanku.

Przylatujące bociany i żurawie to sygnał, że już wkrótce będziemy mogli schować grube kurtki do szaf, gdyż wkrótce znowu zrobi się ciepło. Niektórzy lubią wysokie temperatury, jednak wiele osób źle znosi upały i potrzebuje sprzętu, który pomoże je przetrwać. Warto więc już teraz zadbać o zakup odpowiedniego wiatraka, dzięki któremu wysokie temperatury nie będą nam przeszkadzać w pracy lub nauce.

Xiaomi Mijia Smart Floor Fan 1X na gorące lato

Xiaomi Mijia Smart Floor Fan 1X to najnowszy sprzęt, który może nam w takich sytuacjach bardzo pomóc. To inteligentny wiatrak podłogowy o rozbudowanej funkcjonalności. Urządzenie posiada ponad 100 różnych ustawień, mogąc wytworzyć naturalną bryzę, która delikatnie schłodzi naszą skórę.

Xiaomi Mijia Smart Floor Fan 1X
Źródło: Xiaomi

Typowe wiatraki dmuchają chłodnym powietrzem bezpośrednio na nas, co stwarza duże ryzyko przeziębienia. W tym wypadku jest inaczej, gdyż siedem łopatek zapewnia rozproszone chłodzenie. W dedykowanej aplikacji możemy wybrać nieregularny, naturalny wzór wiatru, a ponadto pozwala nam kontrolować jego prędkość i kierunek. Sterowanie sprzętem może też odbywać się za pomocą komend głosowych, poprzez asystenta Xiao AI.

Wiatrak obejmuje obszar w promieniu 140 stopni na odległość do 14 m, a jego maksymalna wydajność wynosi 24,5 m3/min. Przy pracy z największą mocą wytwarza 52,9 dB hałasu. Ale możemy też włączyć tryb cichy, w którym zmniejsza się do 25,6 dB, co pozwala korzystać zniego podczas snu.

Xiaomi Mijia Smart Floor Fan 1X
Źródło: Xiaomi

Ciekawostką jest zasilanie tego urządzenia. Można go bowiem podłączyć do sieci elektrycznej, za pomocą 18 W adaptera, ale nie musimy się ograniczać dostępnością gniazdka. Sprzęt potrafi bowiem czerpać energię z powerbanku, a według producenta 10 000 mAh bateria wystarczy na 22 godziny pracy. Dzięki temu możemy korzystać z wiatraka praktycznie w całym domu.

Xiaomi Mijia Smart Floor Fan 1X dostępny jest na platformie Xiaomi Youpin w cenie 329 juanów. W przeliczeniu na złotówki daje to 210 zł. Na razie można go kupić jedynie w Chinach, ale nie jest wykluczone, iż pojawi się także na europejskich rynkach.

Gdybyście woleli inny wentylator, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór w atrakcyjnych cenach. #reklama

You may also like...