Wielofunkcyjna lampa Xiaomi sprawdzi się na każdym biwaku

Xiaomi Mijia Split Camping Light to nowy gadżet, który przyda nam się gdy zechcemy wybrać się na biwak. To poręczna lampa zintegrowana z latarką, z możliwością zmiany koloru światła.

Za kilka miesięcy będą wakacje i wiele osób postanowi wyjechać na biwak, by naładować akumulatory przed kolejnym rokiem szkolnym. Wypoczynek z dala od zgiełku miasta jest na pewno świetnym pomysłem. Nie możemy jednak obejść się na nim bez kilku zdobyczy cywilizacji, takich jak oświetlenie.

Podczas takich wypadów może przydać się nam najnowsza lampa Xiaomi Mijia Split Camping Light. To dwuczęściowy gadżet składający się z lampy oraz latarki, które można używać wspólnie lub oddzielnie. Latarka pomaga wówczas odnaleźć w ciemności drogę do namiotu, zaś lampa oświetli jego wnętrze. Oba źródła światła posiadają funkcję płynnego przyciemniania, a także zmianę temperatury barwy oraz mogą emitować kolorowe światło.

Mijia Split Camping Light
Źródło: Xiaomi

Lampa posiada wbudowany moduł bezprzewodowej łączności Bluetooth 5.0, a więc można nią sterować za pomocą smartfona z aplikacją Mijia. Oczywiście jak w przypadku innych urządzeń Xiaomi, dostępne są także komendy głosowe dzięki asystentowi Xiao AI. Tradycjonaliści mogą natomiast skorzystać z wbudowanych przycisków oraz pokręteł, umożliwiających manualne dostrojenie światła do potrzeb.

Mijia Split Camping Light
Źródło: Xiaomi

Produkt zasilany jest wbudowanymi bateriami, a więc główna lampa ma 4800 mAh ogniwo, które wystarcza na 100 godzin świecenia. Jego ponowne naładowanie za pomocą złącza USB-C trwa około 210 minut. Latarka ma baterię 800 mAh, której naładowanie zajmuje 150 minut.

Mijia Split Camping Light
Źródło: Xiaomi

Zamówienia na Xiaomi Mijia Split Camping Light składać można na firmowej platformie crowfundingowej Xiaomi Youpin. Produkt pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie kosztował 249 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje 160 zł. Tradycyjnie producent nie podaje kiedy latarnia pojawi się na zachodnich rynkach.

Gdyby interesowały Was inne latarki i lampy, to szeroki ich wybór znajdziecie na tej stronie. #reklama

You may also like...