AVerMedia: nagrywaj gameplaye w jakości HD 1080p

Ostatnimi czasy panuje moda na nagrywanie gameplayów i udostępnianie ich szerszej publiczności. Decyduje się na to coraz większa grupa ludzi, która dzięki swojej charyzmie i umiejętnościom przyciąga stałych widzów. Niektórzy z nich niestety napotykają jednak na ograniczenia sprzętowe. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi firma AVerMedia.

Na samym początku należy jednak wyjaśnić czym jest gameplay. Otóż, jest to nic innego jak film wideo obrazujący sam proces grania z niezbędnym komentarzem grającego. Jak pokazują ostatnie lata – staje się to coraz popularniejsze. Ludzie nie tylko sami lubią grać, ale także lubią oglądać, jak grają inni. Jeśli dochodzi do tego jeszcze innowacyjne podejście, charyzma oraz odpowiedni komentarz – liczba widzów rośnie.

Masz chęci ale brak Ci sprzętu?

Niektórzy mający wielkie ambicje, pomimo swego niezaprzeczalnego talentu, nie są w stanie ich realizować. Na przeszkodzie stają najczęściej uwarunkowania technologiczne – sprzęt nie zdaje egzaminu. Komputer łapie „zwiechy” lub po prostu jakość nagranego materiału pozostawia wiele do życzenia. W takich momentach warto zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia, które pomogą niedoszłemu-przyszłemu autorowi w realizacji marzeń.

Zacznij nagrywać w jakości HD

EzRecorder 130 jest lekkim, przenośnym rejestratorem obrazu, bardzo łatwym w obsłudze. Przed jego użytkownikiem stoi tylko jedno kryterium – port USB oraz dysk twardy, rekomendowany USB 3.0. Dużą zaletą rejestratora jest możliwość używania go samodzielnie bez PC. Wystarczy podłączyć EzRecorder 130 do portu HDMI, by móc nagrywać materiały wideo w czasie rzeczywistym w jakości HD 1080p 30fps.

Edycja filmu i zdjęć

Ponadto, dzięki opcji pauzowania i kontynuowania nagrywania, rejestrator pozwala na zachowanie jedynie tego materiału, który akurat jest potrzebny. Co więcej – zarówno podczas rozgrywki, jak i odtwarzania, możliwe jest robienie dodatkowych zdjęć, by uwiecznić najciekawsze momenty. Urządzenie znajduje zastosowanie także w post-produkcji. Wbudowany edytor wideo umożliwia wycinanie niechcianych fragmentów i sklejanie sekwencji bez użycia komputera. Każdy gracz z aspiracjami na profesjonalnego gameplayera powinien zaopatrzyć się w takiego rodzaju urządzenie.

Cenę produktu ustalono na poziomie 459 zł.

Cechy urządzenia:

– Wejście/wyjście: HDMI
– Format nagrywania: MP4 (H.264/AAC)
– Możliwość podłączenia pamięci masowej USB (rekomendowany szybki dysk USB 3.0)
– Edytor wideo
– Brak konieczności użycia komputera
– Waga: 176g

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...