Tak wyglądają podzespoły iPhone’a 5S i 6?

Kilka dni temu prezentowałem tylną ściankę obudowy należącą rzekomo do iPada 5. W sieci pojawiły się teraz zdjęcia, na których ponoć widać komponenty pochodzące z dwóch nowych modeli iPhone’a.

Zdjęcia opublikowane na francuskim blogu NoWhereElse.fr przedstawiają ponoć podzespoły pochodzące z modułów głośników, które znajdą się w iPhonie 5S oraz iPhonie 6. Witryna twierdzi, że zdjęcia dostarczyło jej źródło związane z dostawcą podzespołów dla Apple.

Blog twierdzi, że Apple chcąc sprostać konkurencji, musi odejść do swej zwyczajnej strategii wypuszczania nowego telefonu raz do roku i dlatego w 2013 chce wprowadzić na rynek co najmniej trzy nowe modele. iPhone 5S będzie tylko nieco ulepszoną wersją modelu iPhone 5, jednak bez żadnych istotnych zmian. Te zostaną zarezerwowane dla iPhona 6, który przejdzie poważne modyfikacje i usprawnienia, choć nie wiadomo jeszcze jakie będą pomiędzy nimi różnice.

No dobrze, mamy iPhone’a 5S i iPhone’a 6, to w takim razie skąd wziął się trzeci? Ano stąd, że trzecim modelem ma być iPhone Math, lub jak kto woli iPhone+. To sprzęt ze znacznie większym ekranem, który ma konkurować w segmencie phabletów i będzie bezpośrednim rywalem odnoszącego ogromne sukcesy Galaxy Note 2.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, pierwszy z zapowiedzianych telefonów komórkowych powinien trafić do sprzedaży w drugim kwartale, zaś kolejny pod koniec roku.

Źródło: Appleinsider.com

You may also like...