Batman świętuje swe 80-te urodziny w grze Fortnite

Już jutro użytkownicy popularnej gry Fortnite mogą spodziewać się wizyty Batmana. Czarny Rycerz pojawi się tam z okazji 80-tej rocznicy istnienia tej postaci.

Twórcy Fortnite od czasu do czasu urozmaicają graczom rozgrywkę, wprowadzając do strzelanki postacie znane ze współczesnej popkultury. Parę miesięcy temu pojawił się tam Thanos z Avengersów, który narobił niezłego bałaganu. Natomiast już jutro wirtualny świat odwiedzi Batman, jedna z najbardziej znanych postaci komiksowych.

Epic Games z okazji 80-lecia istnienia tego bohatera, zorganizuje w grze specjalny event. Jak wynika z raportów kopaczy danych, pojawi się wiele przedmiotów związanych z tą kultową postacią komiksową, takich jak skórki, spadochrony, emotki, a być może nawet całe Gotham. Na razie możemy jedynie spekulować jakie niespodzianki nas czekają, gdyż szczegóły poznamy dopiero jutro rano.

Pojawienie się Batmana w Fortnite to nie jedyny sposób w jaki Epic Games chce uświetnić tak ważną rocznicę. Producent w tym tygodniu zorganizował bowiem promocję w sklepie Epic Games Store, w ramach której rozdaje całkowicie za darmo sześć gier z Batmanem. Są to m.in., Arkham Collection zawierająca zremasterowane wersje Arkham Asylum i Arkham oraz Arkham Knight. Są też trzy gry z serii Lego Batman.

Fortnite

Źródło

You may also like...