Batman: Return to Arkham zadebiutuje w październiku

Zgodnie z obowiązującą modą Warner Bros., szykuje graczom posiadaczom nowych konsol zremasterowaną wersję serii z Batmanem, zatytułowaną Batman: Return to Arkham. Jej debiut odbędzie się już 18 października.

Już wkrótce użytkownicy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One będą mogli zagrać w dwie pierwsze odsłony serii o przygodach Batmana, mianowicie Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City.Obie produkcje zostaną wydane w pakiecie o nazwie Batman: Return to Arkham, który pojawi się w sprzedaży 18 października. Początkowo premiera miała odbyć się w lipcu, jednak pojawiły się pewne obawy związane z wydajnością gier, więc wydawca dał sobie trochę więcej czasu na rozwiązanie problemów.

Zestaw zawierać ma dwie wspomniane gry, wzbogacone o wszystkie dotychczas wydane DLC. Oczywiście twórcy zadbali o nowe szaty graficzne wykorzystujące możliwości nowych konsol, a porównanie wyglądu zremasterowanych wersji gier z oryginałami, możecie zobaczyć na poniższym wideo. Natomiast jeśli chcecie kupić gry w najniższych cenach, to zapraszam na tę stronę.

Źródło: VG247.comYou may also like...