No Man’s Sky z aktualizacją 1.07

Twórcy mało udanej gry No Man’s Sky próbują wciąż ratować swój produkt licząc na to, że gracze jeszcze się nim zainteresują. Na razie udostępnili im najnowszą aktualizację 1.07.

No Man’s Sky to bez wątpienia największa klapa tego roku. Po za zaledwie kilku tygodniach tytuł stracił 90% swych graczy, a jego sprzedaż spadła do maksymalnie niskiego poziomu, więc zniknął z większości list przebojów.Jakby tego było mało, użytkownicy zaczęli masowo zwracać grę do sklepów, w których ją kupili, co poważnie odbije się na wynikach finansowych producenta, który w końcu włożył sporo pieniędzy w jej stworzenie. Hello Games próbuje więc wszelkimi sposobami ratować No Man’s Sky i właśnie udostępniło grze najnowszą aktualizację o numerze 1.07.

Patch jest dość sporych rozmiarów i skupia się przede wszystkim na naprawieniu błędów oraz problemów technicznych związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem gry. Lista zmian jest dość znaczna i obejmuje m.in. eliminację błędu pozwalającego spaść pod mapę świata i utknąć tam na dobre, naprawia błędy z uczeniem się nowych technologii, uszkadzaniem save’ów, a także restartowaniem gry.


Kinguin - Save on Every 

Game 468x60

Patch na pewno poprawi działanie gry, ale nie sprawi, że tytuł stanie się interesujący. Gra jest zwyczajnie nudna i nic tego nie zmieni.

Źródło: Gamereactor.eu

You may also like...