Battlefield 1 darmowy dla użytkowników EA Access

Popularna strzelanaka Battlefield 1, dołączyła właśnie do usług EA Access i Origin Access. Jej subskrybenci mogą więc korzystać z niej całkowicie za darmo.

Battlefield 1 to jedna najpopularniejszych gier koncernu Electronic Arts. Dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 21 mln egzemplarzy i każdego dnia bawią się nią setki tysięcy osób, pochodzących z całego świata.

Wkrótce popularność strzelanki wzrośnie, gdyż właśnie została włączona do dwóch abonamentowych usług EA Access i Origin Access. Pierwsza z nich to opcja przeznaczona dla posiadaczy konsol Xbox Oone. Natomiast z drugiej mogą korzystać użytkownicy pecetów.

Każdy kto tylko zechce, po uprzednim opłaceniu abonamentu w wysokości 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie, zyskuje dostęp do kilkudziesięciu gier koncernu EA. Wśród nich są takie produkcje jak wspomniany Battlefield 1, a także Battlefield 4, Titanfall 2, Star Wars: Battlefront oraz wiele innych.

Dostęp do nich jest nieograniczony, dopóki abonament jest opłacany, zaś gry są w pełnych wersjach. Oprócz tego subskrybent otrzymuje także m.in., rabaty na zakup nowych tytułów, wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnych itp.

Battlefield 1

Źródło: Origin.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *