No Mans Sky z nową aktualizacją Atlas Rises

Twórcy gry No Mans Sky udostępnili dziś kolejną, całkiem sporą aktualizację. Nazywa się Atlas Rises i wzbogaca tryb fabularny o 30 godzin dodatkowej zabawy.

Wydana w zeszłym roku gra No Mans Sky, stworzona przez studio Hello Games, początkowo okazała się kompletną porażką. Tytuł całkowicie zawiódł pokładane w nim oczekiwania, więc jego nabywcy masowo zażądali od producenta zwrotu pieniędzy.

Na szczęście autorzy wzięli się do roboty i zaczęli wypuszczać aktualizacje, które znacznie podniosły atrakcyjność gry. Dziś udostępniono kolejną aktualizację o nazwie Atlas Rises, która wnosi wiele nowych elementów. Jest to już trzecia duża poprawka, która jest naprawdę duża.

Przede wszystkim dostarcza 30 godzin dodatkowej zabawy do trybu fabularnego, dodając m.in., nowe międzygalaktyczne rasy, system questów oraz rozgałęzioną narrację. Nowy system galaktycznej regeneracji zwiększy bogactwo, gospodarkę i poziom konfliktów toczonych w systemach gwiezdnych. Natomiast galaktyczna mapa oferuje też poprawiony system nawigacji w drodze do centrum galaktyki.

Prawdziwą nowością jest jednak multiplayer. Teraz gracze mogą zobaczyć inne osoby eksplorujące ten sam świat. Na razie jednak ich interakcja jest dość ograniczona, gdyż można się jedynie z nimi komunikować. Autorzy obiecują jednak, że w przyszłości będzie można wspólnie wykonywać różne zadania.

Aktualizację można już pobierać, a spis wszystkich wprowadzonych w niej zmian znajdziecie tutaj. Z kolej na tej stronie, możecie zakupić grę No Man’s Sky oraz wiele innych gier w atrakcyjnych cenach.

No Mans Sky

Źródło: Nomanssky.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *