Battlefield 4: Chińska Nawałnica dostępny za darmo

Z okazji zbliżającej się premiery Battlefield 1, firma Electronic Arts organizuje promocje dla posiadaczy Battlefield 4 oraz Battlefield: Hardline oferując im za darmo płatne wcześniej dodatki. Tym razem wydawca udostępnił DLC Chińska Nawałnica, przeznaczone dla Battlefield 4.

Dodatek nie jest jednak darmowy na stałe, a jedynie na krótki okres czasu, mianowicie do 9 sierpnia, czyli akurat by można było mu poświęcić cały weekend.Chińska Nawałnica oferuje cztery mapy Silk Road, Altai Range, Gullin Peaks i Dragon Pass. Oprócz tego gracz ma do dyspozycji tryb Air Superiority, w którym może zasiąść za sterami myśliwca lub śmigłowca i brać udział w walkach powietrznych o dominację na niebie. Oprócz tego są jeszcze nowe pojazdy, w tym także motocykl terenowy umożliwiający błyskawiczne przemieszczanie się.

Szkoda, że promocja jest czasowa, bo wydawca mógłby ten dodatek po prostu rozdać za darmo, tak jak swego czasu rozdawał Battlefield 3. Jeśli natomiast lubicie serię Battlefield, to zachęcam do zakupu Battlefield 1. Grę w promocyjnej cenie dostaniecie w tym sklepie, a także na tej stronie.

Źródło: Ea.comYou may also like...