Belkin SoundForm Nano to kompaktowe i bezpieczne słuchawki dla dziecka

Belkin SoundForm Nano Wireless Earbuds, to najnowsze słuchawki bezprzewodowe, które możemy mieć za 50 dolarów. To sprzęt zaprojektowany z myślą o dzieciach.

Rynek bezprzewodowych słuchawek jest bez wątpienia bardzo bogaty, lecz wbrew pozorom trudno na nim znaleźć modele zaprojektowane z myślą o dziecku. Muszą bowiem spełniać określone normy w zakresie bezpieczeństwa oraz maksymalnego natężenia głośności.

Takimi słuchawkami są Belkin SoundForm Nano Wireless Earbuds, które pojawią się w sprzedaży pod koniec bieżącego miesiąca w cenie 50 dolarów. Zaprojektowano je dla dzieci w wieku od 7 lat, dlatego mają wbudowane ograniczenie poziomu głośności poniżej progu 85 dB. Daje to pewność, że nagły skok dźwięku nie spowoduje u użytkownika żadnych obrażeń. Jest to bardzo ważne, gdyż ryzyko uszkodzenia słuchu w przypadku dzieci jest bardzo wysokie.

Belkin SoundForm Nano

Oczywiście producent zadbał też o jakość dźwięku, instalując 6 mm dynamiczne przetworniki. Plusem jest również bateria, która zapewnia łącznie 24 godziny słuchania. Akumulator w samych słuchawkach starcza wprawdzie tylko na 5 godzin, ale dodatkowy czas zapewnia powerbank wbudowany w futerał.

Naturalnie sprzęt dysponuje także wbudowanym mikrofonem, który umożliwia prowadzenie rozmów. Dotykowe sterowanie ułatwia natomiast obsługę sprzętu, umożliwiając wygodną regulację głośności, sterowanie muzyką, odbieranie połączeń itp.

Belkin SoundForm Nano

Słuchawki są rzecz jasna odporne na zachlapanie wodą, zaś szeroki wybór końcówek pozwala dopasować je do kształtu ucha. Producent dodaje bowiem do zestawu aż pięć końcówek o różnych rozmiarach.

Źródło

You may also like...