Beta Oreo dostępna dla Huawei P10 i P10 Plus

Huawei udostępnił już betę Androida 8.0 Oreo dla kilku modeli smartfonów. Teraz dołączają do nich również modele Huawei P10 i P10 Plus. By ją przetestować, należy uprzednio zapisać się do specjalnie uruchomionego programu.

Chiński koncern Huawei, ostro pracuje nad udostępnieniem użytkownikom swych smartfonów systemu Android 8.0. Producent jakiś czas temu uruchomił program beta testów, pozwalający dopracować aktualizację przed jej udostępnieniem.

Beta aktualizacji została już udostępniona kilku modelom, takim jak Mate 9 oraz Mate 9 Pro. Teraz firma rozszerzyła jej dostępność o kolejne telefony, mianowicie Huawei P10 i P10 Plus. Każdy posiadacz jednego z wymienionych urządzeń, po zapisaniu się do programu może osobiście przetestować nowy system, zapoznając się z jego funkcjonalnością. Aby tego dokonać, należy uprzednio pobrać specjalną aplikację, umożliwiającą rejestrację.

Beta na razie została udostępniona tylko w Rumunii, ale w najbliższych tygodniach powinna pojawić się także w pozostałych krajach. Producent zapewnia, że jeśli nie pojawią się żadne problemy z betą, wówczas pełna wersja systemu dla P10 i P10 Plus zostanie udostępniona już pod koniec lutego.

Huawei P10

Źródło: Facebook.com

You may also like...