Beta Titanfall 2 prawdopodobnie w ten weekend

Zadbajcie o to, aby nadchodzący weekend mieć wolny. Przedstawiciele Respawn Entertainment poinformowali bowiem, że zamierzają udostępnić betę nowej gry Titanfall 2 i zapewne zrobią to właśnie w ten weekend.

Kilka dni temu Respawn Entertainment ogłosiło, że ich najnowsza produkcja zatytułowana Titanfall 2, będzie mieć kampanię przeznaczoną dla samotnego gracza, którą da się ukończyć w osiem godzin.Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że wkrótce będzie można przetestować wersję beta nadchodzącej strzelanki. Niestety nie będą tego mogli zrobić wszyscy, ponieważ beta przeznaczona jest tylko dla posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz Xboxa One. Użytkownicy pecetów muszą więc obejść się smakiem.

Na razie twórcy nie powiedzieli kiedy dokładnie beta zostanie uruchomiona, jednak Vince Zampella, dyrektor Respawn Entertainment zasugerował graczom, aby dwa nadchodzące weekendy zrobili sobie wolne. Może to więc oznaczać, że beta pojawi się w ten lub w następny weekend, albo też będzie trwać od 19 do 26 sierpnia. Miejmy nadzieję, że wkrótce twórcy powiedzą dokładnie co i jak.

Źródło: Twitter.comYou may also like...