Test upadku Galaxy Note 7

Najnowszy Samsung Galaxy Note 7 już trafił w ręce pierwszych klientów, więc w sieci zaczynają pojawiać się recenzje oraz testy. Ten najciekawszy to oczywiście test upadku na ziemię, sprawdzający wytrzymałość sprzętu.

Dla każdego użytkownika smartfona istotne jest to, czy urządzenie wytrzyma upadek na ziemię. To ważne, ponieważ telefony wypadają z dłoni często, a skutki takich zdarzeń bywają potem bardzo kosztowne.Galaxy Note 7, który jest już dostępny w niektórych krajach, również przeszedł taki tekst. Warto nadmienić, że jest to pierwszy smartfon posiadający najnowsze szkło Gorilla Glass 5, więc sprawdzian jest szczególnie interesujący, gdyż wielu chciałoby wiedzieć jak bardzo jest ono mocniejsze od poprzedniej generacji.

Po pierwszym upadku szkło na tylnym panelu popękało nieco na krawędziach, zaś metalowa opaska otaczająca krawędź sprzętu wygięła się. Upadek sprzętu ekranem do dołu spowodował wprawdzie kilka rys, jednak sam wyświetlacz pozostał nietknięty, co jest bardzo dobrą wiadomością, gdyż oszczędzi nam kosztownej naprawy sprzętu.

A wszystkie przeprowadzone testy zobaczycie na poniższym wideo.

Źródło: Youtube.comYou may also like...