Zabezpieczenia Glaxy Note 7 na nowym wideo

W sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej filmów prezentujących możliwości Samsunga Galaxy Note 7. Jeden z nich skupia się na zabezpieczeniach sprzętu przed nieautoryzowanym dostępem.

Oficjalne wideo przygotowane przez Samsunga prezentuje system zabezpieczeń nowego smartfona, który chroni go przed dostępem ze strony niepowołanych osób.Film skupia się przede wszystkim na prezentacji funkcjonowania nowego skanera tęczówki, który służy nie tylko do odblokowania urządzenia, ale również do autoryzacji mobilnych płatności oraz dodatkowo zabezpiecza nasze pliki. Użytkownik nie musi już korzystać z czytnika odcisków placów, czy też wpisywać hasła, gdyż wystarczy jedynie, że popatrzy na smartfona, a wbudowany w niego osprzęt błyskawicznie zeskanuje tęczówkę potwierdzając, że ma przed sobą właściciela urządzenia.

Skaner jest nie tylko szybszy, ale też pełni wiele innych funkcji, umożliwiając m.in. odblokowanie Secure Folder – specjalnego folderu na prywatne pliki, jak również logowanie się do internetowych usług oraz korzystanie z mobilnej bankowości.

Źródło: Samsung.comYou may also like...