Bezprzewodowe ładowanie AirPods w grudniu

Jeszcze w tym roku w sprzedaży pojawi się obudowa do słuchawek AirPods, umożliwiająca ich bezprzewodowe ładowanie. Będzie kosztować 69 dolarów.

Wczoraj informowałem o AirPower, zupełnie nowej, bezprzewodowej ładowarce do produktów Apple. Na zdjęciu promującym ten gadżet można było zobaczyć nowe etui do słuchawek AirPods, które umożliwi ładowanie ich w ten sposób.

Apple wprawdzie nie ujawniło daty premiery nowego etui, ale wyręczyła ją szwedzka strona MacPrime. Witryna powołując się na szwedzki oddział koncernu sugeruje, że nowa obudowa pojawi się w sprzedaży już w grudniu tego roku. Etui nie będzie się różnić od obecnego wyglądem. A jedyną zmianą jest przeniesienie diody LED na zewnątrz, która pokazuje, że sprzęt jest ładowany.

Dobrą wiadomością jest to, że użytkownik nie musi kupować nowych słuchawek, by móc korzystać z tej obudowy, gdyż można ją zakupić oddzielnie. Złą wiadomością jest natomiast to, że kosztować ma aż 69 dolarów, czyli niemal 1/3 ceny słuchawek.

Wiemy, że ładowarka AirPower pojawi się w sprzedaży dopiero w przyszłym roku. Jednak użytkownicy słuchawek AirPods, będą mogli używać nowej obudowy z innymi ładowarkami wspierającymi standard Qi.

AirPods

Źródło: Macprime.ch

You may also like...