Bezprzewodowy R.A.T.M od Mad Catz

Myszki z serii R.A.T. nie cieszą się dobrą opinią graczy, krytykowane za słabe sensory oraz kiepską jakość wykonania. Być może honor tej marki uda się uratować nowemu modelowi R.A.T.M.

R.A.T.M to najnowsza propozycja firmy Mad Catz, przeznaczona dla entuzjastów gier komputerowych, ale nie tylko. Jest to pierwsza myszka tego producenta, w której połączono technologię Bluetooth Smart 4.0 z laserowym sensorem oraz wydajną baterią. A nawet bardzo wydajną, ponieważ producent chwali się, że na jednym ładowaniu sprzęt działać ma około roku.

R.A.T.M nie powstał wyłącznie z myślą o graczach, ponieważ kompatybilny z całą gamą urządzeń, od pecetów począwszy, poprzez Maca, na telewizorach Smart TV, smartfonach i tabletach kończąc. Aby zwiększyć ilość wspierających ją urządzeń, myszkę wyposażono w nano nadajnik.

Gryzoń posiada 12 przycisków, z czego 10 jest w pełni programowalnych, a także laserowy sensor o podwójnej soczewce oraz rozdzielczości 6400 DPI. Producent zadbał też o łatwość konfiguracji projektując oprogramowanie, w którym proces wyboru opcji odbywa się metodą drag and drop. R.A.T.M dostępny jest w wersji białej (mat), czarnej oraz czerwonej (obie błyszczące), a każdy wariant wyposażono w charakterystyczny dla tej marki system regulacji elementów obudowy.

Źródło: Madcatz.com

You may also like...