BitzBlade 2.0 – multitool z 26 narzędziami

Kiedyś majsterkowicze musieli nosić ze sobą sporą skrzynkę z narzędziami. Dziś wystarczy multitool, który mieści się w kieszeni, umożliwiając wykonywanie wielu różnych zadań.

Jednym z takich produktów jest BitzBlade 2.0, który może być niezwykle przydatnym towarzyszem każdej wyprawy w miejsca oddalone od miasta. Ten multitool oferuje bowiem 26 różnych narzędzi, zamkniętych w poręcznej i wytrzymałej obudowie.

Gadżet mierzy 13,7 cm długości oraz 1,5 cm średnicy i waży około 60 gram. Jest więc bardzo kompaktowy oraz z powodzeniem mieści się w kieszeni. Jego obudowa przypominająca długopis, została wykonana z nierdzewnej stali zapewniającej długą żywotność sprzętu i ma naniesioną teksturę dla zapewnienia lepszego uchwytu. Dzięki temu sprzęt nie wyślizgnie się z dłoni podczas pracy, nawet jeśli będą akurat mokre. Zapewni to również większą siłę podczas przykręcania lub odkręcania śrubek lub też otwierania butelek.

Sprzęt wyposażono w trzy główne wymienne elementy, zawierające nożyk do otwierania paczek, nóż oraz niewielki łom zintegrowany z kluczem i otwieraczem do butelek. W obudowie znajduje się także punktak do rozbijania szyb oraz niewielka latarka LED, dzięki której oświetlimy sobie drogę lub naprawiany przedmiot. Jest też zdejmowany śrubokręt z 9-cioma dwustronnymi końcówkami, co daje łącznie 18 różnych narzędzi.

BitzBlade 2.0 dostępny jest w przedsprzedaży na Kickstarterze. Gadżet kosztuje 55 dolarów.

multitool

multitool

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...