T-Mobile daje klientom darmowy dostęp do Quibi

Sieć T-Mobile daje swym amerykańskim klientom darmowy, roczny dostęp do serwisu Quibi. Mogą z niego korzystać subskrybenci rodzinnego abonamentu Magneta.

Sieć T-Mobile również zachęca swych klientów do pozostania w domu, zaś aby się nie nudzili, zapewnia im dostęp do darmowej telewizji. Operator przygotował dla amerykańskich klientów zupełnie nową ofertę, zapewniając im możliwość korzystania z serwisu streamingowego Quibi.

Jest to rozszerzenie oferty, w ramach której klienci operatora mogą za darmo korzystać z serwisu Netflix. Teraz firma dodała do promocji również darmowy dostęp do usługi Quibi. Każdy kto opłaca rodzinny abonament Magneta, będzie wybrać nową opcję, która startuje 6 kwietnia. Standardowo serwis wyceniono na 4,99 dolarów miesięcznie za podstawowy abonament i 7,99 dolarów za wersję pozbawioną reklam.

Quibi różni się jednak znacząco od Netflixa. To serwis oferujący oryginalne treści produkowane specjalnie do oglądania na urządzeniach mobilnych. Można je oglądać ustawiając telefon w pozycji krajobrazowej lub portretowej, a każdy odcinek ma około 10 minut długości. Dostępne w ofercie są programy zarówno ze scenariuszem, jak i bez niego.

Aplikacja Quibi dostępna będzie na Androida oraz iOS, a więcej informacji na temat nowej promocji znajdziecie na stronie operatora. Przypomnę, że oferta skierowana jest do amerykańskich klientów operatora.

Quibi

Źródło

You may also like...