Biurko dla gracza z ciekawym systemem zarządzania kablami

Singapurska firma Secretlab zaprezentowała najnowszy model biurka dla graczy MAGNUS Metal Desk. Ucieszą z niego szczególnie esteci, gdyż produkt posiada unikalny system pozwalający utrzymać porządek z kablami.

Praca przy komputerze nie jest możliwa bez odpowiedniego biurka, który pomieści cały nasz osprzęt i zapewni przy tym wygodę korzystania z niego. Oczywiście można kupić takie biurko w IKEI, jednak producenci akcesoriów już dawno zwęszyli w tym niezły biznes i oferują produkty dedykowane graczom.

MAGNUS Metal Desk nowoczesnym biurkiem dla gracza

Takie biurka mają nie tylko bardzo nowoczesne wzornictwo, ale pozwalają niejako wbudować komputer w jego konstrukcję. Dzięki temu duża obudowa nie zaburza naszego poczucia estetyki, gdyż wszystkie niezbędne do pracy peceta podzespoły znajdują się w blacie. Producenci biurek coraz częściej stosują też dodatkowe rozwiązania ułatwiające życie graczom, a znajdziemy je m.in., w najnowszym produkcie Secretlab.

MAGNUS Metal Desk

Singapurska firma właśnie zaprezentowała biurko MAGNUS Metal Desk, które spodoba się osobom mającym problem z kablami. Wyposażono je bowiem w nowoczesne rozwiązanie umożliwiające zrobienie porządku z całym okablowaniem naszego komputera, zapobiegając tym samym jego splątaniu.

Koniec problemów z plączącymi się kablami

Biurko posiada bowiem specjalne magnetyczne zaczepy pozwalające w schludny sposób uporządkować przewody, mocując je do blatu. Dodatkowo wyposażono je z tyłu w specjalną szufladę służącą do zarządzania przewodami, w której można wszystkie kable schować. Produkt ma również specjalnie przycięte osłony nóg umożliwiające zamaskowanie okablowania.

Oczywiście jak przystało na biurko dla gracza, produkt oferuje także pewną możliwość personalizacji. Producent wyposażył je bowiem w paski RGB LED, zaprojektowane w taki sposób, aby normalnie były niewidoczne. Pojawiają się dopiero po ich włączeniu. Biurko ma także możliwość regulacji wysokości blatu i podniesienia go o około 2 cm, aby można było wsunąć pod nie fotel.

MAGNUS Metal Desk

Jeśli chcielibyście stać się posiadaczami biurka MAGNUS Metal Desk, to zapraszam na stronę producenta. Model 47-calowy wyceniono na 399 dolarów, natomiast za 59-calowyu należy zapłacić 499 dolarów. To ceny wyjściowe, gdyż mogą wzrosnąć jeśli zdecydujemy się na opcjonalne akcesoria.

Źródło

You may also like...