Błąd w Battlefield 4 pozwala łączyć dwie klasy

Mimo, że od premiery Battlefield 4 minie wkrótce rok, to gra wciąż naszpikowana jest różnymi błędami, których autorzy chyba nie zamierzają już naprawiać. Niektóre mogą być jednak całkiem przydatne, jak bug pozwalający połączyć ze sobą dwie klasy postaci.

Gracz ukrywający się pod pseudonimem EvilBeastLord odkrył błąd, dzięki któremu da się połączyć ze sobą klasę inżyniera oraz wsparcia. Udało mu się wyposażyć klasę wsparcia w wyrzutnię rakiet, co w połączeniu z torbą amunicji, czyni z niego prawdziwą maszynkę do niszczenia pojazdów wroga wyposażoną w nieograniczoną liczbę rakiet.

Poniższe wideo przedstawia dokładną instrukcję jak wykorzystać ten błąd, ale w zasadzie nie jest to nic trudnego, wystarczy tylko wybrać jedną klasę, następnie powiązany z nią gadżet, a potem wyjść z niej zostawiając inny slot otwary. Następnie należy powtórzyć tę czynność w odwrotnej kolejności z inną klasą. Potem należy tylko wejść do gry i nacisnąć Shift i Control (lub R1+L1 w przypadku konsoli) i uzyskujemy dostęp do stworzonej kombinacji.

Nie zawsze to jednak działa, ale gdy się uda, to wówczas możemy strzelać z granatnika do oporu.

Źródło: Softpedia.com

You may also like...