Bluboo S1: bezramkowiec ze średniej półki

CK MEDIATOR wprowadza na polski rynek smartfon Bluboo S1. Jest to budżetowy model z ekranem rozciągającym się na większą część przedniego panelu.

Bluboo S1 jest telefonem, skierowanym do odbiorców, potrzebujących w miarę taniego sprzętu do kontaktów z rodziną i przyjaciółmi oraz korzystania z internetowej sieci. Model ten nie jest demonem prędkości, ale te potrzeby powinien w pełni zaspokoić.

Wyposażono go w 5,5″ wyświetlacz Full HD firmy Sharp. Panel jest w technologii 2.5D, a więc ma zaokrąglone boki, natomiast przed rysami oraz pęknięciami chroni go szkło Gorilla Glass 4. Producent deklaruje, że wyświetlacz ma dwie warstwy dotyku co zwiększa jego dokładność. Dodatkowo pozwala to obsługiwać go w rękawiczkach.

Bluboo S1

Sercem smartona jest 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio P25 2,5 GHz, który wspiera 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Jej rozbudowa możliwa jest aż o 256 GB dzięki karcie microSD. Główny aparat fotograficzny jest podwójny i posiada matrycę 13 MP oraz 3 MP, sprzężony z dwutonową lampą błyskową. Do selfie możemy wykorzystać 8 MP aparat z funkcją upiększania twarzy.

Jak przystało na nowoczesny telefon, sprzęt posiada czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem, którego czas reakcji wynosi 0,1 sekundy. Jego bateria ma natomiast pojemność 3500 mAh, a jej ponowne naładowanie zajmuje 90 minut. Systemem operacyjnym jest Android 7.0 Nougat.

Bluboo S1

Sugerowana cena detaliczna Bluboo S1 wynosi 849 PLN brutto. Smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Telefon jest dostępny w kolorze czarnym i białym.

Źródło: Wec24.pl

You may also like...