Głośnik Bluetooth Lyrix Duo

Większość głośników Bluetooth, obecnych na rynku są prawie takie same. Ich celem jest połączenie się bezprzewodowo ze smartfonem lub komputerem, pozwalając na odtwarzanie muzyki bez konieczności podłączania słuchawek lub podłączenia normalnych głośników. Nowy głośnik Bluetooth pochodzący z firmy Digital Treasures, różni się od pozostałych głośników.

Głośnik Bluetooth nazywa Lyrix Duo wyróżnia się od typowych przenośnych głośników tym, że posiada wymienny odbiornik Bluetooth. Odbiornik Bluetooth podłączany do głośnika za pomocą tego, co wydaje się być wbudowanym portem USB. Użytkownicy mogą łatwo zdjąć odbiornik, po prostu chwytając jego krawędź i ciągnąć go.

Gdy zdejmujemy odbiornik z głośnika, może być noszony i używany w połączeniu z kinem domowym lub głośnikami stereo czy też słuchawkami. Oznacza to, że można kupić ten przenośny głośnik i wtedy, gdy jest się w domu, można użyć odbiornik aby przechwytywać muzykę ze smartfonu do domowego zestawu stereo. Przenośny głośnik ma moc 3 W.

Akumulator działać może do czterech godzin. Głośnik posiada przyssawkę, która pozwala użytkownikom zamocować go do niemal każdej płaskiej powierzchni. Może być przymocowany do ściany, do biurka lub do okna w samochodzie. Bezprzewodowy zasięg wynosi do 33 metrów i jest pasmo przenoszenia 20 Hz-20 kHz. Digital Treasures dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czerwonej lub niebieskiej. Cena głośnika wynosi 49,99 $.

Źródło: SlashGear

You may also like...