Bombowy Galaxy Note 7 w GTA 5

Środowisko modderów zajmujących się wspieraniem gry Grand Theft Auto 5, w zabawny sposób wykorzystało problemy Samsunga z wybuchającym Galaxy Note 7. Przenieśli go do cyfrowego świata, tworząc z niego bombę.

Kłopoty z wadliwym Samsungiem Galaxy Note 7 odbiły się szerokim echem na całym świecie. Choć producent szybko zareagował wycofując urządzenie z rynku zastępując je nową wersją (w Europie wymieniono już 60% urządzeń), to jeszcze długo będziemy pamiętać o tej wpadce.Nie dadzą nam o niej zapomnieć twórcy modów do Grand Theft Auto 5, którzy postanowili zakpić z problemów koreańskiego producenta. Przygotowali bowiem specjalną modyfikację, wprowadzającą do gry Galaxy Note 7 i wykorzystującą go w charakterze broni. Jak można się domyślać, smartfon pełni funkcję bomby. Działa tak jak typowa przyklejana bomba, czyli można ją przyczepić do każdej powierzchni i zdetonować.

Samsung może nie być zadowolony z takiego przedstawienia jego produktu, ale gracze na pewno będą mieli mnóstwo frajdy. Jeśli chcielibyście tanio kupić tę oraz wiele innych gier na komputery i konsole, to zapraszam na tę stronę.

Źródło: Youtube.comYou may also like...