Bose Smart Soundbar 300 nagłośni salon za niewielkie pieniądze

Firma Bose pokazała nowy soundbar Smart Soundbar 300. Produkt współpracujący z Alexą i Google Assistant pojawi się w sprzedaży już 15 września, w cenie 400 dolarów.

Kompletując zestaw kina domowego do małego mieszkania, musimy iść na pewne ustępstwa wymuszone przez dostępną ilość wolnej przestrzeni. Zazwyczaj oznacza to, że nie możemy decydować się na rozbudowany zestaw głośnikowy i musimy zadowolić się soundbarem. Nie musi przy tym cierpieć jakość dźwięku, gdyż tego typu sprzęt oferuje ją na całkiem przyzwoitym poziomie.

Najnowszą listwę oferuje nam firma Bose, która zaprezentowała model Smart Soundbar 300. Ten kompaktowy zestaw audio jest całkiem funkcjonalny. Posiada bowiem WiFi oraz Bluetooth, umożliwiając streaming muzyki z zewnętrznych urządzeń, a także technologię Apple AirPlay 2. Dzięki temu użytkownik może korzystać z serwisu Spotify Connect oraz bogatej biblioteki utworów muzycznych z całego świata.

Obsługa głośnika również jest bardzo wygodna. Jego funkcjami można bowiem sterować za pomocą firmowej aplikacji na Androida oraz iOS lub głosowych asystentów Google Assistant i Alexa. Co ciekawe dzięki technologii Voice4Video, w ten sam sposób możemy kontrolować nasz telewizor. Natomiast funkcja SimpleSync pozwala nam sparować soundbar z innymi urządzeniami Bose.

Smart Soundbar 300 można już zamawiać w przedsprzedaży za pośrednictwem strony producenta. Na amerykańskim rynku nowa listwa pojawi się 15 września w cenie 400 dolarów.

Smart Soundbar 300

Źródło

You may also like...