Potrójna ładowarka Samsunga zaoszczędzi nasz czas

Samsung zaprezentował nowy produkt do smartfonów. Jest to potrójna bezprzewodowa ładowarka Wireless Charger Trio, która uzupełni baterie w kilku urządzeniach równocześnie.

Jakiś czas temu Apple próbowało stworzyć ładowarkę bezprzewodową, obsługującą równocześnie trzy urządzenia. Projekt o nazwie AirPower odłożono jednak na półkę z powodu problemów technicznych. Innym firmom udało się jednak je przezwyciężyć i wprowadzają na rynek własne potrójne ładowarki.

bezprzewodowa ładowarka

Jedną z najnowszych jest Wireless Charger Trio zaprezentowana przez Samsunga. To bardzo stylowa bezprzewodowa ładowarka, która obsługuje trzy różne urządzenia, mianowicie smartfon, bezprzewodowe słuchawki oraz smartwatch. Oczywiście nie możemy ich położyć w dowolnym miejscu maty, by rozpocząć ładowanie. Każdy sprzęt ma swe dedykowane miejsce, w którym można go umieścić, zaś trzy diody LED informują o ich statusie ładowania.

bezprzewodowa ładowarka

Samsung nie podaje na razie ile nowa ładowarka będzie kosztowała oraz jaką posiada moc, ani też kiedy trafi do sprzedaży. Wiemy jedynie tyle, że będzie ją można kupić w wersji białej lub czarnej. Miejmy więc nadzieję, że producent niebawem dostarczy nam wszystkich niezbędnych informacji.

bezprzewodowa ładowarka

Źródło

You may also like...