Bounty Hunter: nowe DLC do Uncharted 4

Na przyszłą środę, studio Naughty Dog zapowiedziało prezentację Bounty Hunter, najnowszego multiplayerowego DLC przeznaczonego do wydanej na PlayStation 4 gry Uncharted 4: A Thief’s End.

Uncharted 4 jest już dostępne w sprzedaży od kilku miesięcy, zaś twórcy dbają o to, by jej posiadacze zbyt szybko się produktem nie znudzili. Dlatego niebawem zamierzają wzbogacić grę o nowy multiplayerowy DLC.Dodatek nazywa się Bounty Hunter i zostanie oficjalnie zaprezentowany 21 września, czyli w najbliższą środę. Naughty Dog zamierza w tym dniu zorganizować streaming prezentujący zmiany jakie wniesie do gry. Gracze będą mogli zobaczyć m.in., nowe tryby rozgrywki, jak również ulubione mapy z Uncharted 2. Będzie też rzut okiem na narzędzia dostępne w opcji Cinema Replay.

Niestety podczas planowanego streamingu nie usłyszymy niczego nowego na temat dodatku dla trybu single-player, o którym twórcy wspominali w czerwcu. Jeśli nie posiadacie jeszcze Uncharted 4, to możecie ją tanio kupić na tej stronie. Znajdziecie tam również wiele innych gier w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Naughtydog.comYou may also like...