Wszystkie dodatki do Battlrfield 4 za darmo

Electronic Arts zrobił wszystkim fanom serii Battlefield bardzo miłą niespodziankę. Do przyszłego tygodnia użytkownicy wszystkich platform, mogą za darmo pobrać wszystkie pięć dodatków do Battlefield 4.

Electronic Arts przygotowuje się już do premiery gry Battlefield 1, ale to nie oznacza, że zapomina o posiadaczach poprzedniej odsłony serii. Firma właśnie udostępniła wszystkie dodatki stworzone do Battlefield 4 i można je pobrać za darmo.
Choć Battlefield 4 ma już na karku kilka latek, to nadal jest bardzo popularną produkcją, a przez wielu uważany jest za jedną z lepszych militarnych strzelanek sieciowych. Przez parę lat DICE stworzyło do tej gry aż pięć różnych dodatków, podnoszących jej atrakcyjność poprzez nowe mapy oraz bogatsze uzbrojenie.

Dotychczas były one jednak płatne, ale w związku ze zbliżającą się premierą nowej odsłony serii, wydawca postanowił zrobić wszystkim prezent i udostępnił je za darmo. Do 19 września, posiadacze wszystkich platform mogą wszystkie pięć dodatków pobrać bez żadnych opłat. Są to: China Rising, Second Assault, Naval Strike, Dragon’s Teeth oraz Final Stand.

Więcej informacji na temat rozszerzeń znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Jeśli natomiast chcecie tanio kupić Battlefield 1, to zapraszam do tego sklepu.

Źródło: Battlefield.com
You may also like...