Broń z drukarki 3D dla każdego

Niebawem wystarczy nam drukarka 3D, by we własnym domu uzbroić się niczym Rambo. Pierwszy krok ku takiej przerażającej wizji, został już wykonany.

Drukarki 3D mają coraz więcej zastosowań. Już zaczyna się na nich produkować protezy, a wkrótce będzie można wytwarzać również broń. Wystarczy tylko posiadać odpowiednie plany i takie właśnie oferuje wszystkim chętnym witryna DEFCAD, która z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem internautów.

Strona została uruchomiona w grudniu ubiegłego roku i znajdziemy na niej kompletne plany pozwalające wykonać w domowym zaciszu śmiercionośną broń. Umieszczono tam plany niemal 90 różnych elementów, od magazynków na pociski, po tłumiki. Można nawet znaleźć plany granatu.

Strona cieszy się bardzo dużą popularnością. Jak dotąd, zamieszczone tam plany, zostały pobrane ponad 250,000 razy. Każdej godziny, witryna ma około 3,000 gości, a od momentu jej premiery, wygenerowała już 2 TB ruchu.

Jej założyciel twierdzi, że strona jest odwiedzana nie tylko przez Amerykanów. Dostaje bowiem listy z podziękowaniami od entuzjastów broni z całego świata.

Źródło: Defensedistributed.com

You may also like...