Budżetowy Honor 7A debiutuje na rynku

Chiński koncern Huawei wciąż wprowadza na rynek nowe modele. Najnowszym jest budżetowy Honor 7A, wyposażony w 5,7″ ekran o proporcjach 18:9 i dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

Huawei przy pomocy marki Honor podbija segment budżetowych smartfonów, oferując klientom urządzenia o całkiem przyzwoitej specyfikacji technicznej i atrakcyjnej cenie. Kolejnym modelem, który może wzbudzić spore zainteresowanie, jest debiutujący właśnie Honor 7A.

To budżetowy model, który pojawił się właśnie w Chinach i kosztuje w przeliczeniu około 127 dolarów. Smartfon posiada wyświetlacz 5,7″ o rozdzielczości 720p i proporcjach ekranu 18:9. Wyposażono go również w Snapdragona 430, współpracującego z 2 lub 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci flash, rozszerzalnej kartą microSD.

Zgodnie z panującą obecnie modą, główny aparat jest podwójny i posiada matryce 13 MP oraz 2 MP. Aparat przedni, wykorzystywany do robienia selfie i wideorozmów, wyposażono natomiast w matrycę 8 MP. Przednia kamera dodatkowo obsługuje system rozpoznawania twarzy, przy pomocy którego można odblokować telefon. Oczywiście jeśli jesteśmy tradycjonalistami i preferujemy odcisk palca, to czytnik znajduje się na tylnym panelu.

Smartfon zasilany jest baterią o pojemności 3000 mAh, którą ładujemy za pomocą złącza microUSB. Jego systemem operacyjnym jest natomiast Android 8.0 Oreo z firmową nakładką EMUI. Póki co nie wiadomo kiedy ten model pojawi się na europejskim rynku.

Honor 7A

Źródło: Honor.cn

You may also like...