Cała seria Half-Life dostępna na Steamie za darmo

Valve zrobiło graczom niezwykle miły prezent i udostępniło na Steamie za darmo serię Half-Life. Można ją pobierać do momentu rynkowej premiery nowej odsłony zatytułowanej Half-Life: Alyx.

Half-Life to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gier na rynku, posiadająca już status kultowej. Produkcja, która zadebiutowała w 1998 roku, przez lata zdobyła miliony fanów, którzy grali w obie jej części wraz z dodatkami. Jeśli nadal ją lubicie, to możecie sobie ją teraz przypomnieć i to nie płacąc ani grosza.

Valve przygotowuje się bowiem do premiery kolejnej odsłony serii, zatytułowanej Half-Life: Alyx. Jest to pierwsza gra z tej rodziny wydana od 2007 roku, więc stanowi ważne wydarzenie w świecie cyfrowej rozrywki. Z tej okazji producent przygotował więc dla fanów nie lada gratkę w postaci udostępnienia gry całkowicie za darmo.

Na Steamie możemy pobrać nie tylko pierwszą i drugą część, ale też dodatki, takie jak Blue Shift oraz Opposing Force. Gry będą dostępne gratis to marca bieżącego roku, a więc do momentu premiery najnowszej odsłony.

Do pobrania są więc:

Half-Life
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
Half-Life: Opposing Force
Half-Life: Blue Shift
Half-Life: Source

Half-Life: Alyx

Źródło

You may also like...