Call Of Duty: Black Ops 4 bez trybu kampanii

Wielu fanów serii Call of Duty bardzo chętnie bawiło się kampanią dla samotnego gracza, gdyż były bardzo interesujące. Niestety nadchodząca gra Call Of Duty: Black Ops 4, takiej opcji już nam nie zaoferuje.

Seria Call of Duty od zawsze słynęła ze znakomitych kampanii fabularnych przeznaczonych dla samotnego gracza. Fajny scenariusz, mnóstwo akcji oraz ciekawych postaci od dawna były jej atutami. Najnowsza odsłona serii zatytułowana Call Of Duty: Black Ops 4, pozbawi nas jednak tego lubianego trybu.

Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że Activision chce poważnie zmienić swą najnowszą strzelankę i nastawi ją wyłącznie na rozgrywkę sieciową. Innymi słowy, tytuł zostanie pozbawiony kampanii single-player, stając się tylko grą multiplayerową.

Nie taki był jednak początkowy plan studia Treyarch, które zajmuje się produkcją wspomnianego shototera. Anonimowe źródła twierdzą, że twórcom skończył się czas jaki mieli na stworzenie gry, która zostanie oficjalnie zapowiedziana już 17 maja. Programiści są więc w stanie ukończyć kampanii do premiery tytułu zaplanowanej na jesień, dlatego podjęto decyzję o jej usunięciu. Zamiast tego skupią się na rozwijaniu trybu Zombie oraz stworzą tryb kooperacji umożliwiający wspólną zabawę dla kilku osób. Na razie nie wiadomo czy gra na dobre straci fabułę, czy też kampania pojawi się w jednej z przyszłych aktualizacji.

Activision nie chce komentować tych doniesień sugerując, aby poczekać na oficjalną prezentację nowej produkcji. Dodam, że Call Of Duty: Black Ops 4 pojawi się na rynku już 12 października i wyjdzie na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One.

Call Of Duty: Black Ops 4

Źródło: Polygon.com

You may also like...