Casio G-Shock GSW-H1000: wytrzymały smartwatch z Wear OS

Casio zapowiedziało najnowszy smartwatch dla aktywnych, jakim jest G-Shock GSW-H1000. Solidnie wykonany sprzęt producent wycenił na kwotę 699 dolarów, choć na razie nie wiemy kiedy będzie go można kupić.

Casio od lat oferował nam solidne i wytrzymałe zegarki należące do rodziny G-Shock, idealne dla ludzi aktywnych. Od pewnego czasu firma ma w swej ofercie rownież smartwatche i właśnie zapowiedziała najnowszy model G-Shock GSW-H1000, wyposażony w platformę Wear OS.

Nowy produkt oferuje taką samą solidność wykonania jak produkty z serii G-Shock. Jego wytrzymała obudowa jest nie tylko odporna na wstrząsy i uderzenia, ale też wodoszczelna do głębokości aż 200 metrów. Oczywiście wytrzymała koperta nie jest jedyną zaletą tego sprzętu, gdyż posiada jeszcze wiele użytecznych funkcji.

Może śledzić różne rodzaje aktywności fizycznej, w tym bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, surfing oraz jazdę na snowboardzie. Zintegrowany optyczny sensor mierzy nasze tętno, a dodatkowo mamy do dyspozycji kompas, wysokościomierz, akcelerometr, GPS itp. Całe to wyposażenie pozwala na rejestrowanie danych dotyczących dystansu, prędkości i tempa dla sportowców.

G-Shock GSW-H1000

Zastosowany tu wyświetlacz ma dwie warstwy i składa się z monochromatycznego oraz kolorowego panelu. Prezentowany na nim trójwarstwowy układ interfejsu, można dopasować do potrzeb użytkownika.

Zegarek dysponuje także Bluetooth i WiFi, a dodatkowo oferuje użytkownikowi możliwość wyboru jednej z wielu tarczek. Natomiast miękka opaska uretanowa zapewnia elastyczność i trwałość, przy równoczesnym komforcie.

G-Shock GSW-H1000

G-Shock GSW-H1000 wyceniono na 699 dolarów, ale na razie nie wiadomo kiedy produkt trafi na sklepowe półki.

Źródło

You may also like...