Magnetyczna podstawka Belink świetnym narzędziem dla streamerów

Belkin zaprezentował magnetyczną podstawkę do iPhone’a 12. Produkt jest zmotoryzowany i posiada funkcję śledzenia pozycji twarzy użytkownika, aby zawsze kierować wyświetlacz jego stronę.

Smartfony służą nie tylko do komunikacji oraz korzystania z mediów społecznościowych. To również świetne odtwarzacze wideo, jednak oglądanie filmów wymaga ustawienia sprzętu w odpowiedniej pozycji. Oczywiście można użyć tego co mamy pod ręką, by podeprzeć telefon, ale znacznie ciekawszym rozwiązaniem jest Belkin Magnetic Phone Mount.

Belkin

Najnowsza podstawka magnetyczna stworzona do iPhone’a 12 jest bowiem zmotoryzowana i posiada funkcję identyfikacji oraz śledzenia twarzy użytkownika. Urządzenie jest kompatybilne z technologią MagSafe i umożliwia umieszczenie smartfona w pozycji portretowej lub krajobrazowej. Dzięki wbudowanym sensorem będzie obracało się w promieniu 360 stopni, podążając za pozycją twarzy użytkownika.

Belkin

Jest to więc świetne rozwiązanie dla streamerów realizujących transmisje na Facebooka, Instagrama, TikTok lub YouTube. Dzięki śledzeniu pozycji twarzy, podstawka będzie cały czas utrzymywała użytkownika w kadrze przedniej kamery telefonu. Może też być użyteczny dla osób ćwiczących w domu z wykorzystaniem planów treningowych przygotowanych przez profesjonalnych trenerów.

Trzeba jednak pamiętać, że system zaprojektowano do obsługi jednej osoby, więc nie będzie dobrze działał w przypadku wielu osób, np., podczas wirtualnych konferencji. Śledzenie twarzy zacznie się bowiem gubić.

Belkin

Producent nie ujawnia na razie kiedy podstawka trafi do sprzedaży, choć znamy już jej oficjalną cenę, którą ustalono na 64,99 dolarów.

Źródło

You may also like...